معرفی کتاب بهبود نگهداشت و قابلیت‌ اطمینان از طریق تغییر فرهنگیمعرفی کتاب بهبود نگهداشت و قابلیت‌ اطمینان از طریق تغییر فرهنگیفضای رقابتی اقتصاد، نوآوری و کارآفرینی این درک را در مدیران به وجود آورده است که «تغییر ضرورتی انکارناپذیر است». این تغییر می ‏تواند برای کوچک ‏سازی سازمان‏ ها، تغییر ساختار یا به‏ کارگیری فناوری‏ های جدید باشد. اما فرآیند تغییر باید به چه شکل باشد؟ تغییر را باید چگونه در سازمان ایجاد کرد و کارکنان را واداشت تا مفاهیم تازه را به کار بگیرند، با ساختار تازه کنار بیایند یا از سامانه ‏های بهره ‏ور و مدرن به جای روش‏ های سنتی بهره بگیرند؟

این اما همۀ ماجرا نیست. اگر سری به مقاله‏ های نشریه‏ های معتبری چون مجلۀ کسب ‏وکار هاروارد، فوربز و… بزنید، با آمار و ارقام ناامیدکننده‌ای دربارۀ پروژه‌های تغییر مواجه می‌شوید: نزدیک به 70 درصد مدیران سازمان‏ ها درک درستی از پروژه تغییر ندارند و نزدیک به همین آمار از پروژه ‏های تغییر در سازمان‏ هایشان با شکست روبه ‏رو می‌شوند. این‏ ها همه نشان از اهمیت و حساسیت پروژه‏ های تغییر در سازمان‏ ها دارد.

کتاب بهبود نگهداشت و قابلیت‌ اطمینان از طریق تغییر فرهنگی که در شرکت بین المللی پمکو ترجمه شده است، با بهره‌گیری از جدیدترین پژوهش‌های مرتبط با مدیریت تغییر، در ارتقای واحد نگهداری و تعمیرات سازمان عصای دست شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مدیریت تغییرات در سازمان کلیک نمایید.

بهبود نگهداشت و قابلیت اطمینان از طریق تغییر فرهنگی، استفان توماس، ترجمۀ سارا بانکی، علی زواشکیانی و محسن ربیعی، تهران: آریاناقلم، 1394.

دانلود بخشی از کتاب


خرید آنلاین کتاب