همکاری با ما


همکاری با بخش مشاوره

گروه مشاوران و متخصصين پمکو با ارائه خدمات مشاوره در زمينه مديريت دارايي ­هاي فيزيكي و پشتيباني در اجراي آن در سازمان، راهکارهای کلیدی موفقیت در سطح جهانی را در دستانتان قرار خواهند داد.
PAM عبارت است از مدیریت دارایی­ های فیزیکی سازمان که از آن ها برای پردازش محصولات یا خدمات سازمان استفاده می ­شود و تمام مراحل مدیریت دارایی ­ها از تعیین نیازها تا برنامه ­ریزی، انتخاب، خرید، نصب و استفاده، نگهداری و تعمیرات، فروش و یا کنار گذاشتن دارایی ها را شامل می ­شود. همچنین PAM مباحث مربوط به مدیریت پروژه­ های اورهال، مدیريت تغییر پروژه­ های بهبود، انگیزش نیروی انسانی مرتبط با دارایی ­های فیزیکی، و مدیريت دانش مربوطه موجود در سازمان، تطابق استراتژی های مدیریت دارایی ­های فیزیکی با استراتژی های کلان سازمان را نیز شامل می­ شود.

ارسال درخواست همکاری

همکاری با تیم اجرایی

امروزه افزایش قیمت ارزی تجهیزات به دلیل شرایط اقتصادی موجود و مشکل تامین قطعات یدکی و تجهیزات باعث شده تا سازمان ها به تعمیرات با قابلیت اطمینان بالا گرایش پیدا کنند. از طرفی سازمان ها خواهان افزایش سود آوری از طریق بالا بردن راندمان به کمک اجرای تعمیرات علمی و برون سپاری خدمات تعمیرات اساسی تجهیزات هستند.
نگهداری و تعمیرات تجهیزات صنعتی با قابلیت اطمینان بالا در کاهش هزینه و زمان در یک سازمان نقش به سزایی دارد. بر اساس گزارش های جهانی هزینه تعمیرات در صنعت نفت در کشورهای دنیا 2 تا 2.5 درصد میزان سرمایه گذاری است و طبق بررسی انجام شده، هزینه تعمیرات در صنعت نفت ایران حدود 2 تا 4 برابر این میزان در دنیا است و تنها در صنعت پتروشیمی حدود یک میلیارد دلار تخمین زده شده است.

ارسال درخواست همکاری