همکاری با ما


همکاری با پمکو

گروه مشاوران و متخصصين پمکو با ارائه خدمات مشاوره در زمينه مديريت دارايي‌هاي فيزيكي و پشتيباني در اجراي آن در سازمان، راهکارهای کلیدی موفقیت در سطح جهانی را در دستانتان قرار خواهند داد.
PAM عبارت است از مدیریت دارایی­‌های فیزیکی سازمان که از آن‌ها برای پردازش محصولات یا خدمات سازمان استفاده می‌­شود و تمام مراحل مدیریت دارایی‌ها از تعیین نیازها تا برنامه ­ریزی، انتخاب، خرید، نصب و استفاده، نگهداری و تعمیرات، فروش و یا کنار گذاشتن دارایی‌ها را شامل می‌شود. همچنین PAM مباحث مربوط به مدیریت پروژه­‌های اورهال، مدیريت تغییر پروژه­‌های بهبود، انگیزش نیروی انسانی مرتبط با دارایی‌های فیزیکی، و مدیريت دانش مربوطه موجود در سازمان، تطابق استراتژی‌های مدیریت دارایی‌های فیزیکی با استراتژی‌های کلان سازمان را نیز شامل می­‌شود.

ارسال درخواست همکاری

همکاری با تیم اجرایی

امروزه افزایش قیمت ارزی تجهیزات به دلیل شرایط اقتصادی موجود و مشکل تامین قطعات یدکی و تجهیزات باعث شده تا سازمان‌ها به تعمیرات با قابلیت اطمینان بالا گرایش پیدا کنند. از طرفی سازمان‌ها خواهان افزایش سودآوری از طریق بالا بردن راندمان به کمک اجرای تعمیرات علمی و برون‌سپاری خدمات تعمیرات اساسی تجهیزات هستند.
نگهداری و تعمیرات تجهیزات صنعتی با قابلیت اطمینان بالا در کاهش هزینه و زمان در یک سازمان نقش به سزایی دارد. بر اساس گزارش‌های جهانی هزینه تعمیرات در صنعت نفت در کشورهای دنیا 2 تا 2.5 درصد میزان سرمایه گذاری است و طبق بررسی انجام شده، هزینه تعمیرات در صنعت نفت ایران حدود 2 تا 4 برابر این میزان در دنیا است و تنها در صنعت پتروشیمی حدود یک میلیارد دلار تخمین زده شده است.

ارسال درخواست همکاری