تماس با ما۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۰۸

سبد خرید

همکاران خارجی

همکاران خارجیپروفسور Andrew Jardine، استاد دانشکده مهندسی مکانیک و صنایع دانشگاه تورنتو کانادا و مدير مرکز قابليت اطمينان و بهينه سازي نگهداري و تعميرات(C-MORE) در این دانشگاه است. پروفسور جاردین پدید آورنده نرم افزار هایی در حوزه نگهداری و تعمیرات مبتنی بر قابليت اطمينان از جمله PERDEC, EXAKT, AGE/CON بوده است که هم اکنون در آمریکای شمالی در صنایع متعددی به کار می­روند.

ایشان نويسنده چندین کتاب از جمله كتابMaintenance Replacement and Reliability است كه براي اولين بار در سال 1973 به چاپ رسيد و هم اكنون به چاپ ششم رسيده است. جدید ترین کتاب اوAsset Management Excellence- Optimizing Equipment Life Cycle Decisions است که به همراهJ D Campbell و J.McGlynn نگارش شده است.پروژه­های اخیر ایشان روی پیش بینی روند هزینه­های عملیات و نگهداری و تعمیرات برای یک شرکت تولید و توزیع برق، بهینه سازی زمان تعویض تجهیزات متحرک زیر زمینی برای یک شرکت معدنی، ایجاد یک دوره عمر بهینه از دارایی­های خطی شرکت گاز ایالت اونتاریو کانادا و برعهده گرفتن ارزیابی کامل از فعالیت های تعمیر و نگهداری یک شرکت پتروشیمی متمرکز بوده است.


بن استیونس (Ben Stevens)، پایه گذار و مدیر شرکت بین المللیData Track با 40 سال‏ تجربۀ کاری بین‏المللی در زمینۀ مدیریت نگهداری و تعمیرات در آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا و به خصوص خاورمیانه و یکی از متخصصان مطرح در کلاس جهانی است. او همچنین برای 7 سال مدیر توسعه شرکت مشاوره معظمPriceWaterhouse Coopersبوده است.  بن استیونس علاوه بر اینکه مدرس حرفه ای و مورد تایید دانشگاه تورنتو کانادا می باشد،  هم اکنون در زمینه استراتژی های نگهداری و تعمیرات، سیستم­های کامپیوتری مدیریت نگهداری و تعمیرات، تعیین شاخص های عملکردی، بهبود نگهداري و تعميرات و مدیریت دارایی­های فیزیکی فعالیت می­کند را بر عهده دارد.


جیمز وی رِیِس پیکنِل (James V. Reyes-Picknell)پایه‏گذار و رئیس شرکتConciousAssetاست.

پیکنل بیش از 35 سال سابقۀ مستقیم در مدیریت قابلیت اطمینان، مهندسی، عملیات، نگهداشت و مشاورۀ کسب‏وکار دارد و ازجمله میتوان به دو سال مسئولیت بخش خدمات مشاوره کسب و کار شرکتIBM، 7 سال مشاور ارشد PricewaterhouseCoopers، سه سال مسئولیت در شرکت جنرال موتور آمریکا و مسئولیت­های بسیار دیگر در شرکت­های معتبر جهان اشاره کرد.

او دارای کارشناسی علوم کاربردی در مهندسی مکانیک از دانشگاه تورنتو است و مهندس حرفه‏ای رسمی، مشاور مدیریت رسمی و عضو رسمی انجمن نگهداشت و قابلیت اطمینان است. او نویسنده، مدرس، مربی، سخنور و مشاوری برجسته است و متخصص رشتۀ خود به شمار می‏رود.


Leonard Middletonبا بیش از 25 سال سابقه حرفه‌ای، از جمله افراد برجسته در مدیريت پروژه، مشاوره و اجرای زمینه­های مختلف نگهداری و تعمیرات و نرم افزارهای مرتبط آن در جهان محسوب می­شود. او 6 سال سابقه مدیریتی در شرکت PWC را دارد و بنیانگذار و مالکAsset Management  Solutions است.


آقای Mathieu مشاور ارشد، شرکت خدمات مشاوره قابلیت اطمینانABB در کانادا، دارای بیش از 30 سال تجربه در برنامه ریزی استراتژیک، عملیات و مدیریت نگهداری و تعمیرات و مشاور ارشد شرکت مشاوره قابلیت اطمینان می­باشد و از اشخاص کلیدی بحث قابلیت اطمینان در کانادا و جهان محسوب می گردد که بسیاری از شرکت­های بین‌المللی به دنبال بهره گیری از خدمات ایشان می‌باشند.


Basim Al-najjarیک چهره شاخص جهانی و استادTerotechnologyو رئیس مرکز مدیریت دارایی­های صنعتیCeIAMاست. او همچنین حدود 13 سال ریاست بخشTerotechnologyدانشکده فن آوری و طراحی دانشگاهVäxjöسوئد را عهده دار بود. او عضو هیئت علمی انجمن نگهداری و تعمیرات سوئد، شبکه بین المللی برای تشخیص صنعتی، شبکه تحقیقات اروپا در مدیریت استراتژیک مهندسی دارایی و بنیاد بین المللی تحقیقات در نگهداری و تعمیرات است. او موفق به دریافت جایزه   Danielssonsدر سال 2002 به پاس نتایج پژوهش­های خود گردید. او همچنین در سال 2009، جایزه­اي برای توسعه و تستMDSSدریافت کرد.


پروفسور توماس، 40 سال مدیریت نگهداری و تعمیرات در صنایع پتروشيمی را در تمام سطوح تجربه کرده است و در ده سال گذشته تمرکز خود را روی پروژه­های استراتژیک برای بهبود قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات قرارداده است. وي مولف 5 کتاب مرجع و متخصص تراز اول جهان در بحث مدیریت تغییر می­باشد و برای بیش از 30 سال در شرکت پتروشیمی SUNOCOفعالیت داشته است. شرکت پمکو تحت لیسانس این مجموعه در زمینه مدیریت تغییر و تبدیل فرهنگ سازمانی به فرهنگ پیش فعال به ارایه خدمات آموزشی مشغول است.


آقای خالد کمال، به عنوان یک چهره شاخص در مدیریت دارایی های فیزیکی و مشاور مدیریت نگهداری و تعمیرات و ممیزی سیستم­های مدیریت دارایی در جهان مطرح می­باشد. او تجربیات طولانی در پیاده سازیRCMو آموزش آن را دارد. در سال 1998شرکتSkytechرا در مصر پایه گذاری کرد و تجربه های موفق زیادی را در سیستم­های نرم افزاری نگهداری و تعمیرات نیز در کارنامه خود دارد.


شبکه جهانی Aladon اولین و بزرگترین شرکت در زمینه پیاده سازی متدلوژیRCM در دنیا است. این شبکه جهانی متشکل از متخصصان با تجربه و آموزش دیده مطرح در زمینه قابلیت اطمینان است. این شرکت تا کنون در بیش از 2000 واحد صنعتی مختلف در 80 کشور دنیا به پیاده سازی این روش پرداخته است و بیش از 70000 نفر دوره های آموزشیAladon در سراسر جهان حضور داشتند.

شرکتPAMCo نماینده انحصاری شرکتAladon در کل خاورمیانه است.


مرکزCenter of Maintenance, Operation and Reliability Engineering (C-MORE)، یک مرکز بین المللی و شناخته شده و با سابقه در زمینه بهینه سازی فعالیت­های نگهداری و تعمیرات دارایی­های فیزیکی در دنیا است و زیر مجموعه گروه مهندسی مکانیک و صنایع دانشگاه تورنتو محسوب می­شود. این مرکز توسط پروفسورJardine Andrew K.S. مدیریت می­شود و دکتر علی زواشکیانی مدیر عامل شرکت پمکو مدیر برنامه های آموزشی و ارتباط با صنعت این مرکز می­باشد.


Bentley یکی از شرکت های بزرگ نرم افزاری در امریکا و در سطح جهان است. این شرکت با بهره گیری از شبکه ای از معماران، مهندسان و متخصصان از طریق ارائه راه حل­های نرم افزاری برای حفظ زیرساخت ها در زمینه مدیریت دارایی­ها فعالیت می­نماید. این شرکت که در سال 1984 بنا نهاده شده، دارای بیش از 3000 همکار در 50 کشور جهان و بیش از 500 میلیون دلار درآمد سالانه است. اين شركت از سال 2005 سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری در تحقیق و توسعه انجام داده است.


BANAKیک شرکت متخصص در ارائه خدمات، استراتژی­های بهینه و به روز برای بهبود تصمیم گیری­های مدیریت دارایی­های فیزیکی است و این خدمات مشاوره، متن آموزشی، سی دی و نرم افزار هستند و متون آموزشی این شرکت از جمله مراجع در حال تدریس در دانشگاه تورنتو تلقی می­گردد.شرکتBANAK خدمات به سازمان ها از جمله حمل و نقل، معدن، تاسیسات الکتریکی، و صنایع فرایندی را در کارنامه خود دارد.


موسسه آموزشی Leoronیک مرکز شناخته شده و معتبر بین المللی در زمینه آموزش سیستم­های تخصصی است که خدمات خود را در بالاترین سطح به سراسر جهان از روسیه تا امارات و از چین تا اروپا و آمریکا عرضه میدارد و مدارک آن مورد قبول طیف وسیعی از سازمان‌ها و کشور‌ها است.