نرم افزار Infor EAM

نرم افزار Infor EAM

بهره‌وری سازمان خود را با برترین نرم‌افزار بین ‌المللی نگهداری و تعمیرات دنیا، نرم افزار Infor EAM ارتقا دهید!

شرکت‌های موفق به خوبی می‌دانند که مدیریت دارایی‌ های فیزیکی سازمان، شامل تجهیزات و ماشین‌آلات در صورتی که به شکل کارا و مؤثر اجرا شود، می‌تواند موجب کاهش ریسک و هزینه شده و در نتیجه سودآوری را به همراه داشته باشد. نرم افزار Infor EAM سیستمی را در اختیار شما قرار می‌دهد که اثربخشی آن در گذر زمان به اثبات رسیده و به شرکت شما کمک می‌کند تا عملیات‌های اصلی در سازمان نظیر صدور دستور كار، خرید و کنترل قطعات یدکی و نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و پیشبینانه با راحتی، سرعت، و دقت بیشتری تحت کنترل درآیند. این نرم افزار كه در بيش از 200 كشور دنيا در صنايع نفت و گاز، معدني، برق و مخابرات، حمل و نقل، آب و فاضلاب، بخش­‌های اجتماعی و درمانی مورد استفاده قرار گرفته به سازمان شما کمک می‌کند تا سیستم‌های جامع و کاملی در نگهداری و تعمیرات داشته باشید.

كاربران اين نرم‌افزار از فوايد اين نرم‌‌افزار در كاهش هزينه­‌ها در بخش­‌هاي نت، انرژي، پيمانكاران، تعويض تجهيزات، خريد قطعات و غيره بهره جسته‌اند و از افزايش دسترسي پذيري و قابليت‌اطمينان تجهيزاتشان برخوردار شده­‌اند.

این نرم‌افزار جامع که پایانی بر جزیره‌های درون سازمان خواهد بود، علاوه بر کاربرپسند بودن و اجرایی بودن آن، از پشتوانه‌ی علمی قوی‌ای برخوردار است و مورد اعتماد بسیاری از شرکت‌های معتبر جهانی نیز می‌باشد. به ادعای موسسه تحقیقات بین المللی Gartner امریکا، این نرم‌افزار جز سه نرم‌افزار برتر دنیا در میان رقبای خود است.

لذا فرصت به وجود آمده از طریق همکاری استراتژیک بین شرکت بین‌المللی پمکو در ایران و شرکت جهانی نرم‌افزاری INFOR برای سازمان شما یک مزیت رقابتی واقعی ایجاد خواهد کرد.